/Beoplay M3 – premiera

Beoplay M3 – premiera

B&O Play ogłasza premierę kolumny Beoplay M3: zapewnienie muzyce znaczącego miejsca w domu

B&O PLAY wita najbardziej kompaktowego członka swojej rodziny głośników bezprzewodowych – kolumnę Beoplay M3. Kolumna jest potężna sama w sobie, jednak jeszcze większe wrażenie robi w połączeniu z głośnikami z funkcją Multiroom od B&O PLAY i Bang & Olufsen1. Kolumna Beoplay M3 została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowana przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, aby zapewniać doskonałe wrażenia dźwiękowe w nowoczesnym domu.

„Nasze domowe głośniki bezprzewodowe są projektowane zgodnie z koncepcją, że dźwięk powinien mieć znaczące miejsce w domu. Według tej koncepcji ludzie są ważniejsi od technologii i należy projektować głośniki przykuwające uwagę z samych właściwych powodów: świetnego dźwięku, prostoty obsługi oraz wzornictwa ocieplającego wnętrze. Beoplay M3 to ucieleśnienie tej wizji i jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do rodziny tę kompaktową, a zarazem potężną kolumnę głośnikową” – mówi John Mollanger, dyrektor generalny B&O PLAY.

Wymienne osłony przednie pasujące do wnętrza
Wygląd kolumny Beoplay M3 jest oparty na prostej sylwetce. Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie kolumny Beoplay M3: wymiennej osłony, dzięki której kolumna Beoplay M3 przybiera styl danego wnętrza. Beoplay M3 ma osłonę przednią z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny – stworzonej przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat – lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O PLAY.

„Beoplay M3 to przede wszystkim charakter, z łatwością dostosowujący się do każdego stylu wnętrza. Pracowaliśmy naprawdę ciężko, by wycisnąć wszystko, co najlepsze z doskonałych materiałów, dzięki czemu powstała elegancka, niezwykle prosta kolumna głośnikowa o precyzyjnym kształcie. Zwarta, kompaktowa i potężna kolumna głośnikowa Beoplay M3 doskonale wtapia się w wystrój każdego wnętrza” – mówi projektantka Cecilie Manz.

Natychmiastowe rozpoczęcie słuchania muzyki i funkcja Multiroom
Kolumna została starannie zaprojektowana do użytku w domu. Można wybrać natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth, strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia przenośnego do kolumny lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji Multiroom. W przypadku ostatniej opcji można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O PLAY lub Bang & Olufsen z obsługą funkcji Multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfonie.

Wypełnij cały dom doskonałym dźwiękiem
Połączenie indywidualnie zaprojektowanych dynamicznych głośników wysokotonowych, dużej mocy wzmacniacza, zaawansowanego przetwarzania sygnału cyfrowego i końcowego subiektywnego dostrojenia przez inżynierów dźwięku z Bang & Olufsen wyznacza nowe standardy wysokiej jakości przy zachowaniu bardzo kompaktowej konstrukcji.

  • Główny korpus kolumny Beoplay M3, wykonany ze sztywnego polimeru, mieści komorę akustyczną – dzięki miękkiemu polimerowi na obrzeżu podstawy kolumny, zapewniającemu stabilność i separację od podłoża, głośnik niskotonowy może pokazać swój pazur.
  • Kolumna Beoplay M3 łączy funkcje i technologie z większych produktów Bang & Olufsen i B&O PLAY, takie jak zaawansowane przetwarzanie dźwięku cyfrowego (DSP), adaptacyjna linearyzacja basu (ABL) i niespotykana ochrona przed przeciążeniem termicznym i mechanicznym.
  • Kolumna Beoplay M3 ma jeden, specjalnie zaprojektowany, długi głośnik średnio-/niskotonowy 3 ½ z długim skokiem. Dźwięk jest emitowany do przodu przy użyciu reflektora akustycznego, zaprojektowanego na podstawie testów subiektywnego odbioru przez mistrzów brzmienia z Bang & Olufsen. Głośnik średnio-/niskotonowy obejmuje częstotliwości od pasma podstawowego do górnego zakresu tonów średnich, zapewniając doskonałą integrację poszczególnych części widma. Wysokie tony generuje wysokiej jakości głośnik wysokotonowy z miękką kopułką i układem magnesów neodymowych.
  • Doświadczeni inżynierowie z Bang & Olufsen dopracowali kolumnę Beoplay M3 „na ucho”, aby zapewnić doskonałe wrażenia przy słuchaniu każdej muzyki, a trójpozycyjny przełącznik dostosowuje działanie kolumny do jej położenia w pomieszczeniu.

Obsługa Apple AirPlay 2
Kolumna Beoplay M3 ma wbudowaną obsługę technologii Chromecast, Beolink Multiroom, Apple AirPlay i QPlay 2.0. Kolumna Beoplay M3 będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2 w roku 2018, pozwalającą przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki z każdego urządzenia iPhone na domowych głośnikach B&O PLAY oraz Bang & Olufsen.

Ceny i dostępność
Kolumna Beoplay M3 jest wprowadzana na rynek w dwóch kolorach: naturalnym i czarnym, a niebawem pojawią się odmiany w kolorach sezonowych. Kolumna Beoplay M3 jest dostępna w cenie detalicznej 1299 zł. Produkty będą dostępne u wybranych zewnętrznych sprzedawców detalicznych od 9 listopada 2017 r.

Beoplay M3 jest dostępny w sieci Salonów Denon:
http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/BEO_PLAY/GLOSNIKI_AKTYWNE/BEOPLAY_M3
 
___
1) Beoplay A9, Beoplay A6, Beoplay M5, Beoplay M3, BeoSound 1, BeoSound 2, BeoSound 35 i BeoSound Shape.

Komentarze