/B&O PLAY WPROWADZA NOWY BEOPLAY A2 ACTIVE

B&O PLAY WPROWADZA NOWY BEOPLAY A2 ACTIVE

B&O PLAY przedstawia nowego członka swojej rodziny głośników bezprzewodowych: Beoplay A2 Active. Nowy głośnik dodaje warstwę aktywności do jednego z najlepiej sprzedających się głośników Bluetooth B&O PLAY, jako że nowy produkt jest odporny na kurz i wilgoć, oraz dołączono do niego kabel USB-C przyśpieszający proces ładowania, a na dodatek jeszcze bardziej ułatwiono jego przenoszenie. Teraz głośnik posiada dwa stylowe paski utkane z wytrzymałego na rozciąganie litego poliamidu, inspirowane militariami.

 „Dwa pasy Beoplay A2 Active inspirowane są w dużej mierze przez niezwykle wytrzymałe bransoletki, noszone przez brytyjskich żołnierzy w czasie drugiej wojny światowej. Łącząc wytrzymałość na kurz i wilgoć z nowymi pasami, otrzymujemy wzornictwo, które obrazuje nowoczesność i styl, a zarazem podkreśla wszechstronność Beoplay A2 Active” – mówi Henrik Taudorf Lorensen, VP Corporate B&O! Play.

Do 24 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki

Seria Beoplay A2 została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzaną duńską projektantkę przemysłową Cecilie Manz i od razu zawojowała rynki na całym świecie dzięki swojej pięknej, skandynawskiej estetyce, innowacyjnemu, wielokierunkowemu dźwiękowi True360, niewielkiej wadze (jedynie 1,1kg) i żywotności baterii, która umożliwia odtwarzanie bezprzewodowe nawet do 24 godzin.

Dostosuj profil dźwięku z Beoplay App

Beoplay A2 Active jest kompatybilny z aplikacją Beoplay dla Androida, iPhone i Apple Watch. Aplikacja pozwala sparować dwa identyczne głośniki dla uzyskania prawdziwego efektu stereo lub na konfigurowanie ustawień tak, aby uzyskać różnorodność dodatkowych możliwości:

  • Inżynierowie dźwięku Bang & Olufsen stworzyli gamę profili dźwiękowych specjalnie dla Beoplay A2 Active: Salon, Impreza, Podcast i Ulubione
  • Użytkownicy mogą dostosować tony i scenę dźwiękową, korzystając z intuicyjnego i zabawnego B&O Play ToneTouch. Interfejs pozwala użytkownikom przejść przez ścieżkę różnych ustawień dźwięku i znaleźć taką, która najlepiej pasuje do danej sytuacji. Po regulacji, Beoplay A2 Active przechowuje ustawienie dla danego produktu, dopóki nie zostanie on skonfigurowany od nowa.
  • Dzięki połączeniu Beoplay A2 Active z aplikacją Beoplay można w łatwy sposób monitorować zużycie baterii wewnątrznej głośnika
  • Użytkownicy mogą kontrolować odtwarzanie (start, stop, do przodu, do tyłu) i mogą spersonalizować głośnik wewnątrz aplikacji, nadając mu własne imię czy też kolor
  • Dodatkową korzyścią połączenia swojego głośnika Beoplay A2 z aplikacją Beoplay jest otrzymywanie stałych aktualizacji oprogramowania

Cena i dostępność:

Beoplay A2 Active dostępny jest w dwóch kolorach: Natural oraz Stone Grey i można go nabyć w cenie detalicznej:

1799 PLN.

Link do naszego sklepu internetowego:
http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/MOBILE_AUDIO/BO_PLAY/BEOPLAY_A2_ACTIVE

Do zestawu Beoplay A2 Active dołączone zostają dwa płócienne pasy inspirowane militariami, a oba kolory będą dostępne w naszych salonach.

O projektantce

Cecilie Manz (1972) jest uważana za jedną z wiodących duńskich projektantów przemysłowych swojego pokolenia. We wrześniu 2014 wygrała nagrodę “Danish Crown Prince Couple’s Culture Award” za jej wkład w design. Jej dzieła to przede wszystkim meble, biżuteria, lampy oraz rzeźby, a jej stół Mikado został dołączony do kolekcji MOMA (Museum of Modern Art). Cecile Mantz zaprojektowała Beoplay A2 (2014), Beolit 15 (2015),  oraz Beoplay A1 (2016) dla B&O PLAY.

http://www.ceciliemanz.com/

_________________________________________________________________________________________

 

PODZIEL SIĘ:

#A2active

#movesharefeel

#beoplay

O B&O PLAY

Od dekad mocno zakorzeniona w dziedzinie pięknego wzornictwa, perfekcyjnego rzemiosła i innowacyjnych technologii produktowych cechujących Bang & Olufsen, marka B&O PLAY podąża tymi samymi śladami oferując dokładnie te same wartości we współczesnych produktach skierowanych do świadomych i ceniących sobie wzornictwa użytkowników hołdującym aktywnemu stylowi życia. Portfolio B&O PLAY składa się z produktów, które są intuicyjne w użytkowaniu i łatwo integrują się ze stylem życia swoich użytkowników – zarówno w domu jak i w drodze.

Komentarze