/Gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jedyne takie kolumny na świecie – Dali Rubicon 8 na aukcji.

Gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jedyne takie kolumny na świecie – Dali Rubicon 8 na aukcji.

Mamy niezmierną przyjemność poinformować Państwa, że Horn Distribution S.A. wraz z firmą DALI – duńskim producentem sprzętu audio najwyższej klasy, po raz kolejny wspiera działania fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego, 26-go finału gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji wyjątkowej pary głośników Rubicon 8. Całkowity dochód z licytacji zasili konto fundacji i jej tegorocznej misji, jaką jest „wyrównanie szans w leczeniu noworodków”.

Graj z nami i WOŚP! Kliknij w link:
http://aukcje.wosp.org.pl/jedyne-takie-glosniki-na-swiecie-dali-rubicon-8-i5930566

Gramy, bo lubimy!
Para kolumn, dostępna na tegorocznej aukcji to unikat na skalę światową – są ręcznie zdobione, a umieszczony na nich wzór został stworzony specjalnie na potrzeby 26-go finału. Nie ma drugiej takiej pary kolumn na świecie!

Obie kolumny zostały pomalowane przy pomocy aerografu przez AIRBRUSH KR Rafał Krzykała. Artysta to niezwykle utalentowany samouk, który prowadzi swoją działalność od ponad 10ciu lat. Na co dzień maluje kaski, motocykle, laptopy, a nawet duże obiekty takie jak karuzele, nie tylko w Europie, ale również w USA. Poproszony o pomoc w przygotowaniu czegoś specjalnego dla Jurka i Orkiestry rzucił w kąt wszystkie inne zlecenia i stworzył eleganckie a nawet lekko nostalgiczne zdobienie, które pasować będzie do każdego wnętrza, a jakim się znajdzie.

Przygotowany przez niego wzór nawiązuje do symboliki finału, jakim są unoszące się w powietrzu latawce, w tym wypadku trzymane przez dwójkę dzieci. Dzieci obowiązkowo mają przyklejone na piersi czerwone serduszka.

Dodatkowo, na kolumnach znajduje się również logo i slogan tegorocznej edycji, który idealnie oddaje ducha naszej współpracy, jak i przedmiotu, na jakim się znajduje: „Gramy, bo lubimy”.

Dali Rubicon 8 – głośniki odpowiadające nawet najbardziej wymagającemu słuchaczowi

Kolumny Dali Rubicon 8 w kolorze white, to eleganckie i nowoczesne głośniki podłogowe, które idealnie wpasują się do każdego wnętrza. Zostały one zaprojektowane i zbudowane całkowicie od podstaw w Danii. Wyjątkowo lekkie przetworniki wysokotonowe o miękkiej kopułce, oraz charakterystyczne dla Dali membrany wykonane z użyciem włókien drzewnych, tworzą pełną, dynamiczną scenę muzyczną, prezentując słuchaczom pełnię dźwiękowych możliwości na tyle zróżnicowanych, że głośniki spełniają oczekiwania nawet doświadczonych audiofilów. Proste, zgrabne, stylowe wzornictwo potęguje jeszcze doznania, sprawiając wrażenie jakby odtwarzany utwór wykonywany był specjalnie dla Ciebie na żywo w Twoim domu!

Specyfikacja techniczna:

 • zakres częstotliwości +/- 3dB [Hz]: 38 – 34.000
 • czułość (2,83 V/1 m) [dB]: 90,5
 • impedancja [ohm]: 4
 • maksymalne SPL [dB]: 112
 • rekomendowana moc wzmacniacza [Watt]: 40 – 250
 • częstotliwość podziału [Hz]: 500 / 800 / 2.500 / 14.000
 • Linear Drive Magnet System
 • hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik wysokotonowy: 1 x 17 x 45 mm, wstęga
 • hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik wysokotonowy: 1 x 29 mm kopułka tekstylna
 • przetwornik nisko-średniotonowy: 3 x 6½” membrana z włókien drzewnych
 • typ obudowy: Bass reflex
 • strojenie bass-refleksu [Hz]: 33
 • wejścia: Bi-wire / Bi-Amp
 • drewniane wykończenie zewnętrzne
 • rekomendowana odległość od ściany [cm]: 25-180

Zestaw kolumn Dali Rubicon 8 (bez zdobienia) kosztuje około 22 000zł, natomiast wystawiony na aukcji WOŚP Allegro model to unikat na skalę światową i liczymy na to, że ten nostalgiczny wzór wzruszy wszystkich licytujących i uda nam się uzyskać jak najwyższą cenę końcową dla Jurka i całej Orkiestry.

Komentarze