/Monster Superstar Hotshot – prawdopodobnie najlżejszy głośnik Bluetooth – test

Monster Superstar Hotshot – prawdopodobnie najlżejszy głośnik Bluetooth – test

Przez ostatnie lata miałem w ręku naprawdę wiele różnych głośników przenośnych, ale tak małego i tak lekkiego chyba jeszcze nigdy, czy to jest jego wada czy zaleta? O tym przeczytacie w moim krótkim teście.

Firmę Monster zna praktycznie każdy, głównie znamy ją z wysokiej jakości kabli głośnikowych czy telewizyjnych, lecz od kilku lat marka ta produkuje również głośniki, słuchawki i inne akcesoria rtv. Monster Superstar Hotshot to jedna z wielu nowości na rok 2016.

Głośnik mały i lekki, do zestawu dołączony jest mini karabińczyk za pomocą którego można przypiąć głośnik do roweru, hulajnogi, plecaka, torby i wielu innych rzeczy. Posiada Bluetooth i NFC do łatwego sparowania i niezawodnej transmisji audio z dowolnego urządzenia takiego jak laptop, telefon, tablet, a zintegrowany zestaw głośnomówiący pozwala na rozmowę z najbliższymi bez potrzeby trzymania telefonu przy uchu, na pewno przydatne w ekstremalnych okolicznościach oraz do połączeń konferencyjnych lub czatów wideo. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 8 godzin pracy, co przy wymiarach i wadze tego głośnika jest wynikiem bardzo dobrym. Dodatkowo mamy do dyspozycji analogowe wejście 3.5 mm, dzięki któremu można podłączyć inne zewnętrzne urządzenia. Gumowany spód głośnika oraz jego tył pozwala postawić go w pionie (lub powiesić) ale polecam Wam mimo wszystko położyć go w poziomie, ponieważ waga jest tak niska, że w rytm muzyki Hotshot nam dosłownie podskakuje. Czy to jest jego wada? Pierwszego dnia testowania uznałem że tak, jednak po ponad tygodniu i dwóch weekendach spędzonych wspólnie uważam, że jego rozmiar a przede wszystkim jakość dźwięku i dynamika rekompensują ten problem.

Podsumowując jest to prawdopodobnie najlżejszy głośnik Bluetooth (TYLKO 125g). Idealny na letnie wycieczki. Można go zabrać ze sobą wszędzie.

Wkrótce będziecie mogli zakupić ten głośnik przez nasz sklep internetowy:
http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/MONSTER/SUPERSTAR/HOTSHOT

 

Komentarze