/Nagrody EISA 2017-2018 rozdane

Nagrody EISA 2017-2018 rozdane

Aż 7 produktów dostępnych w sieci Salonów Firmowych Denon zdobyło tegoroczną nagrodę EISA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznej edycji nagród EISA aż SIEDEM produktów znajdujących się w sprzedaży Salonów Firmowych Denon zdobyło to prestiżowe wyróżnienie. Oto nasi bohaterowie i kategorie, w których produkty wyróżniono:


HIGH-ENDOWY SYSTEM STEREO EISA 2017-2018
MARANTZ SA-10 i PM-10

Uzasadnienie:
Flagowy odtwarzacz Marantza i wzmacniacz zintegrowany tworzą parę osiągającą kolejne szczyty innowacji i jakości dźwięku. SA-10 odtwarza płyty SACD, CD i pliki cyfrowe na ekstremalnie wysokim poziomie, dzięki firmowej technice Marantz Musical Mastering, opartej na specjalnym sprzęcie i oprogramowaniu, po konwersji sygnału do formatu 1-bitowego. PM-10 to pierwszy high-endowy wzmacniacz Marantza w klasie D, zawierający wyśmienite moduły Ncore, zapewniające wysoką moc przy niskich zniekształceniach. SA-10 i PM-10 tworzą razem kombinację o potężnych możliwościach funkcjonalnych i brzmieniowych.
Zobacz:
http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/MARANTZ/PREMIUM_10_SERIES/SA-10
http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/MARANTZ/PREMIUM_10_SERIES/PM-10


SŁUCHAWKI EISA 2017-2018
DENON AH-D7200

Uzasadnienie:
Kiedy wybieramy słuchawki, szukamy dobrego brzmienia, ale nie możemy oszczędzać na wygodzie. Szczególnie dobór materiałów na pasku i poduszkach, wypełnionych pianką z pamięcią kształtu, powoduje, że AH-D7200 są jednymi z najprzyjemniejszych słuchawek w kategorii dużych, wokółusznych konstrukcji zamkniętych, a ich muszle z drewna orzechowego mają pozytywny wpływ zarówno na brzmienie, jak i na wygląd. Dźwięk jest podobny – obfity, przytulny, gładki, odpowiednio przejrzysty, unikający wyostrzeń, odpowiedni dla długich sesji. Nowe przetworniki typu FreeEdges działają doskonale. Denon w pięknym stylu wraca do projektowania słuchawek.
Zobacz: http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/DENON/SLUCHAWKI/AH-D7200


ZESPÓŁ GŁOŚNIKOWY „BEST VALUE” EISA 2017-2018
DALI SPEKTOR 6

Uzasadnienie:
Przystępne cenowo kolumny wolnostojące to kategoria, w której trudno pokonać Spektora 6. Model wieńczący serię Spektor dostarcza dźwięk mocny i jednocześnie wyrafinowany. Jego konstrukcja jest solidna, dobre wrażenie robi zarówno obudowa, jak i wysokiej jakości przetworniki – para nisko-średniotonowych z firmowymi membranami z domieszką włókna drzewnego i tekstylna kopułka wysokotonowa. Przygotowano dwie wersje wykończenia (czarną i orzechową), a brzmienie, chociaż w jednej wersji, ma znacznie więcej atutów, niż to sugeruje cena.
Zobacz: http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/DALI/SPEKTOR/SPEKTOR_6


ROZWIĄZANIE KINA DOMOWEGO EISA 2017-2018
DENON HEOS AVR

Uzasadnienie:
Wraz z Heosem AVR zmienia się wizerunek amplitunera kina domowego. Zamiast ciężkiej, ponurej, przytłaczającej funkcjami skrzynki, dostajemy efektowne i dyskretne urządzenie, skoncentrowane na nowoczesnych i praktycznych walorach użytkowych. Komunikacja bezprzewodowa i funkcje strefowe zostały wykorzystane do podłączenia głośników efektowych i subwoofera. Pięć końcówek w klasie D daje moc formatom Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, a przetworniki C/A obsługują pliki hi-res (również DSD128), dostarczone także przez USB. Heos AVR przyjmuje materiały ze źródeł Ultra HD, może zostać zintegrowany w ramach większego systemu wielostrefowego Heos, a jego uruchomienie i obsługa są wyjątkowo łatwe. Heos AVR to rozwiązanie wielu problemów – taka też może być przyszłość amplitunerów i całych systemów audiowizualnych.
Zobacz: http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/DENON/HEOS/HEOS_AVR


HIGH-END KINA DOMOWEGO EISA 2017-2018
DALI PHANTOM S SERIES

Uzasadnienie:
Fantom z nazwy, Fantom z natury! High-endowy system głośnikowy Dali jest montowany w ścianie, dostarczając fantastyczny dźwięk z instalacji niemal niewidocznej, czego oczekuje coraz większa grupa klientów. Dali wykorzystało swoje bogate doświadczenie i zastosowało najbardziej zaawansowane elementy firmowej techniki. Brzmienie jest w każdym calu wyrafinowane, jak z konwencjonalnych kolumn najwyższej klasy. Układ S-280 składa się z czterech przetworników, z których dwa tworzą hybrydowy moduł wysokotonowy, znany z najlepszych konstrukcji Dali; dwóm nisko-średniotonowym towarzyszy para membran biernych, zapewniając rozciągnięcie charakterystyki do najniższych częstotliwości. Mniejsze S-180 i S-80 mogą być stosowane w różnych kombinacjach, np. jako głośniki efektowe, uzupełniając S-280 w systemach wielokanałowych.
Zobacz: http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/DALI/CUSTOM_INSTAL


SOUNDBASE EISA 2017-2018
SONOS PLAYBASE

Uzasadnienie:
Sonos zrobił to znowu – powtórzył koncepcję znaną ze swoich głośników multiroom, która zapewniła im ogromną popularność, a firmie wielki sukces. Sonos przeniósł racjonalny projekt, wolny od akustycznych nonsensów, do wysokiej jakości podtelewizorowej “podstawki dźwiękowej”, którą wyposażył w starannie zestrojony, kompletny układ przetworników – trzech wysokotonowych, sześciu nisko-średniotonowych i zintegrowanego subwoofera. Łatwa instalacja i uruchamianie pozwalają cieszyć się działaniem eleganckiego urządzenia już po kilku minutach, a łączność Wi-Fi i Ethernet, z dodatkiem doskonałej aplikacji Sonosa, zapewnia dostęp do świata serwisów strumieniujących muzykę.
Zobacz: http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/SONOS/MULTIROOM/PLAYBASE


HOME THEATRE SPEAKER SYSTEM
FOCAL SIB EVO

Uzasadnienie:
Seria Sib & Cub określiła wysoki standard kompaktowego stylu dla głośników kina domowego. Aktualna edycja Sib Evo wprowadza nowy wymiar jakości dźwięku. Modyfikacje obejmują również odświeżony wygląd, a przede wszystkim kompatybilność z systemami Dolby Atmos i DTS:X, której służą dodatkowe przetworniki promieniujące w kierunku sufitu. Dźwięk otoczy nas ze wszystkich stron, a bas zaskoczy dynamiką i rytmicznością. Trudno uwierzyć, że źródłem tak zdecydowanego, spójnego i bogatego brzmienia jest system małych głośników z dodatkiem dyskretnego subwoofera.
Zobacz: http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/FOCAL/SIB_CO/SIB_EVO_5_1

Komentarze