/Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

W tegorocznej edycji nagród EISA, spośród wszystkich nagród przyznanych w kategoriach Hi-Fi, Audio-Kino Domowe i Sprzęt Przenośny Audio, kilka produktów z naszej oferty znalazło się w gronie wyróżnionych:

DENON AVC-X8500H


Flagowy wzmacniacz AV Denona wypełnia wszystkie zadania, jakie można postawić przed tego typu urządzeniem, w najbardziej zaawansowanym systemie kina domowego. To konstrukcja wagi ciężkiej, z olbrzymim zasilaczem, dzięki któremu każdy z trzynastu kanałów mocy ma 210 W, będąc przygotowanym do podłączenia najbardziej wymagających kolumn w dowolnej konfiguracji, zapewniając wspaniałą dynamikę zarówno w układzie 9.1.4, jak 7.1.6. AVC-X8500H, zdolny obsługiwać Dolby Atmos, DTS:X i Auro-3D, tak jak i pliki audio 192 kHz/24bit, został wyposażony w szereg wejść i funkcje sieciowo-strumieniujące.

Najbardziej zaawansowany system kalibracji i equalizacji – Audyssey MultEQ XT32 – wspomaga uzyskanie wspaniałego, kinowego brzmienia. Wyraźnie przerasta rywali.

kup teraz – DENON AVC-X8500H


DENON CEOL N10


Najnowsza wersja kompaktowego systemu CEOL jest pierwszą ze strumieniowaniem HEOS, dzięki któremu to małe, zgrabne urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne. W obudowie o podstawie mniejszej od formatu A4, CEOL N10 mieści odtwarzacz CD, tuner radiowy i paletę opcji strumieniowania.

Poprzez wygodną aplikację HEOS można słuchać muzyki z popularnych serwisów internetowych lub ściągać muzykę wysokiej rozdzielczości z sieci albo podręcznego nośnika USB. Można też przesyłać muzykę bezprzewodowo – komunikacją Bluetooth lub AirPlay2. Wzmacniacz (w klasie D) zadziwia silnym brzmieniem – absolutnie niespodziewanym z tak niewielkiego systemu.

kup teraz – DENON CEOL N10


MARANTZ ND8006/PM8006


Oferując wspaniałe możliwości za umiarkowaną cenę, duet ND8006/PM8006 (odtwarzacz strumieniujący/wzmacniacz zintegrowany) jest zdolny odtwarzać praktycznie każdy muzyczny format z każdego źródła. ND8006 kręci płytami CD i strumieniuje przez AirPlay 2, Bluetooth, Spotify Connect, Tidal, Deezer. Jednocześnie kompatybilność z systemem HEOS pozwala współdziałać, z odpowiednimi urządzeniami, w ustawieniach multiroom. Poprzez wiele wejść cyfrowych, dzięki przetwornikowi ESS, przyjmuje sygnał 192 kHz/32 bit, a użytkownik może dokonać wyboru wśród kilku filtrów cyfrowych Marantza. Do wzmacniacza PM8006, wyposażonego w doskonały phono-stage, podłączymy gramofon. Zasilacz bazuje na podwójnie ekranowanym transformatorze toroidalnym, wzmacniacze operacyjne – na układach HDAM, a na wyjściach dostaniemy 70 W na kanał. Klasycznie i nowocześnie.

kup teraz – MARANTZ PM8006 kup teraz – MARANTZ ND8006


POLK MAGNIFI MAX


MagniFi MAX to soundbar komponujący się w każdym pomieszczeniu, a przy tym nafaszerowany funkcjami. Dekodowanie Dolby i DTS jest połączone z firmowym systemem DSP „Stereo Dimensional Array”, zapewniającym efektowne przetwarzanie ścieżek filmowych i muzyki, podczas gdy technika strojenia głosu eksponuje dialogi, gwarantując ich czytelność w każdej sytuacji. Dodatkowy subwoofer przyjmuje sygnał bezprzewodowo. Połączenia HDMI ułatwiają instalację, a strumieniowanie z aplikacji odbywa się przez Wi-Fi lub Bluetooth. Jeżeli to wciąż mało… można też podpiąć głośniki Google Assistant, aby sterować odtwarzaniem muzyki za pomocą komend głosowych. Wygodny i wszechstronny.

kup teraz – POLK MAGNIFI MAX


DALI CALLISTO 6C I SOUND HUB


Jednym z podstawowych problemów dotykających poważne systemy hi-fi jest nieuchronny gąszcz kabli. DALI przezwyciężyło tę trudność projektując aktywne zespoły głośnikowe Callisto, pracujące w systemie z firmowym urządzeniem Sound Hub. Stabilna transmisja w rozdzielczości 96 kHz/24 bit zapewnia wspaniały dźwięk stereofoniczny. System Callisto/Sound Hub działa bezproblemowo, ściągając sygnał przewodowo z takich źródeł, jak odtwarzacz CD, lub strumieniując przez Bluetooth aptX HD. Dodając kartę NMP-1, możemy rozszerzyć kompatybilność na całą platformę BluOS multiroom. Dzięki zaskakująco łatwemu uruchomieniu, szybko będziesz cieszył się muzyką i doskonałym brzmieniem, które zapewnią kolumny bazujące na najlepszych przetwornikach DALI.

kup teraz – DALI CALLISTO 6C kup teraz – SOUND HUB


FOCAL CLEAR


Czyste z nazwy, czyste z natury. Te słuchawki dostarczają brzmienie cudownie otwarte i przejrzyste. To zaawansowana konstrukcja, bazująca na oryginalnych rozwiązaniach i doskonale wykonana. Relatywnie kosztowna, ale Focal mierzył wysoko. Podobnie jak nieco tańsze Eleary i droższe Utopie, przetworniki Clear mają specjalnie wyprofilowane membrany oraz zawieszenia optymalizujące charakterystykę i usuwające rezonanse. Prowadzi to do uzyskania dźwięku szybkiego, dokładnego, dającego pełen wgląd w nagranie, wspartego mocnym basem, jednocześnie angażującego i łatwego w odbiorze. Poduszki, komfortowe i trwałe, wykończone skórą, pozwalają cieszyć się tym dźwiękiem bez żadnych ograniczeń.

kup teraz – FOCAL CLEAR


NAIM AUDIO UNITI ATOM


Wspaniała metalowa obudowa jest tutaj czymś znacznie więcej niż luksusowym „opakowaniem”. Duży, zamontowany na górze regulator głośności działa intuicyjnie, a zwięzły, dobrze zorganizowany wyświetlacz znacznie ułatwia dostęp do nieprzebranych funkcji Atoma. Odtwarzacz strumieniowy, DAC i przedwzmacniacz towarzyszą solidnym końcówkom mocy, o podobnej konstrukcji, jak w audiofilskich wzmacniaczach zintegrowanych NAIT. Urządzenie jest niezwykle „elastyczne” zawierając: Google Chromecast, Tidal, Spotify Connect i radio internetowe, a do tego pozwalając na transmisję AirPlay 2 i Bluetooth aptX HD. Towarzyszące aplikacje Naima są dobrze przemyślane i łatwe w użyciu, gotowe do zastosowań w systemach multiroom. A na końcu wszystkich opcji jest kapitalny dźwięk – dynamiczny i detaliczny.

kup teraz – NAIM UNITI ATOM

Komentarze