/Nowa Envaya – recenzja infoaudio.pl
Denon Envaya

Nowa Envaya – recenzja infoaudio.pl

W serwisie infoaudio.pl pojawił się obszerny test nowych głośników bluetooth Denon z serii Envaya. Podsumowanie tego testu znajdziecie poniżej, a pod wskazanym linkiem można przeczytać pełną recencję.

Podsumowanie
Jak na głośniki pochodzące od producenta sprzętu Hi-Fi zadbano o jakość i wygodę na tyle na ile tylko głośniki przenośne tej wielkości mogą pozwolić. Bluetooth 4.1 z kodekiem aptX (transmisja jakości CD). Parowanie do 8 urządzeń lub zestawianie dwóch głośników w układy stereo. Opóźnienie na poziomie 32 milisekund zachęca do korzystania z Envaya w charakterze mini soundbara dla potrzeb kina mobilnego, krótki czas ładowani (2.5-3.5h) i dość długi czas pracy (10-13h zależnie od modelu), odporność na kurz, wodę i śnieg (IP67 – 30min do 1m pod wodą), wejście 3.5mm, wbudowany mikrofon z redukcją hałasów otoczenia dla rozmów telefonicznych (np. jako zestaw głośnomówiący do samochodu), aktywacja Siri. Pracuje w pionie i w poziomie.

W każdej obudowie po dwa przetworniki i membrana bierna. Należy przy tym nadmienić, że nawet najmniejszy Pocket dysponuje zdolnością do tworzenia szerokiego, przestrzennego, stereofonicznego dźwięku wypełniającego pomieszczenie, co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku wielu konkurencyjnych marek. Głośniki grają większym basem niż byśmy się tego spodziewali z przyjemnymi wokalami – czyli zaspokoją oczekiwania jakie można mieć w stosunku do tego typu głośników przenośnych. Kolory: czarny i szary (zwany białym).

Pełny test znajdziesz tutaj: http://www.infoaudio.pl/test/1408,denon-envaya-envaya-mini-envaya-pocket

Komentarze