/Nowe modele B&O Play H8i oraz H9i

Nowe modele B&O Play H8i oraz H9i

W Las Vegas na targach elektroniki użytkowej CES 2018 Firma B&O PLAY zaprezentowała dwa nowe modele flagowych słuchawek: H8i i Beoplay H9i. Oferują one przemyślany dobór nowych funkcji, które pozwalają w każdej chwili cieszyć się dźwiękiem. Uproszczona estetyka idzie tu w parze z brzmieniem Bang & Olufsen Signature Sound, które zaprojektowano tak, aby z łatwością zachwycić się precyzją, mocą i szczegółami.

Beoplay H9i
Beoplay H9i

Beoplay H9i

Wygoda i doskonały dźwięk
Bezprzewodowe Beoplay H9i to wykonane z luksusowych materiałów słuchawki nauszne. Solidną i lekką aluminiową ramę pokrywa naturalna skóra. Anodowane, aluminiowe nauszniki, z adaptacyjną pianką z pamięcią kształtu oraz miękką poduszką z owczej skóry, łatwo dopasowują się do kształtu ucha. Dzięki przepuszczalności powietrza, całość zapewnia najwyższy komfort. Oprócz tego nowe Beoplay H9i cechuje:

Ulepszona konstrukcja
Jeszcze bardziej smukła konstrukcja, zmodyfikowane, anodowane ramię i powiększone aluminiowe muszle, w kształcie dysków, umożliwiające dotykowe sterowanie. Dzięki tym zmianom słuchawki zyskują jeszcze bardziej elegancki wygląd. Ponadto na obudowie została zmodernizowana kratka mikrofonu ANC. Ułatwiono także wyjmowanie baterii, w czym pomaga zdejmowalna, aluminiowa tarcza na lewej muszli słuchawkowej.

Ulepszona funkcja ANC (Active Noise Cancellation)
W Beoplay H9i, w zakresie 300-800 Hz, poprawiono skuteczność hybrydowego systemu aktywnego tłumienia. Oznacza to, że redukcja ludzkiego głosu będzie jeszcze bardziej skuteczna.

Poprawa brzmienia
Wprowadzony port basowy zapewniający optymalny i mocniejszy bas.

Tryb Transparency
Wyłączanie muzyki i systemu aktywnego tłumienia ANC realizowane jest jednym szybkim gestem. Pozwala to cieszyć się dostępem także do dźwięków otoczenia.

Czujnik zbliżeniowy
Inteligentna funkcja, która automatycznie przerywa odtwarzanie muzyki lub wideo po zdjęciu słuchawek. Sygnał ponownie jest odtwarzany po założeniu słuchawek.

Parowanie dwóch urządzeń
Nowe Beoplay dają możliwość sparowania słuchawek z dwoma urządzeniami naraz – bez konieczności odłączania jednego z nich.

Wydłużony czas odtwarzania i jakość połączeń
Dzięki optymalnemu zaprojektowaniu obwodów, udało się osiągnąć lepszą wydajność, która sięga teraz nawet 18 godzin – cztery dodatkowe godziny odtwarzania w porównaniu z Beoplay H9. Dodatkowo dodany mikrofon poprawia jakość głosu.

Beoplay H8i

Beoplay H8i to unowocześniony klasyk B&O PLAY, ale w uproszczonym klasycznym wzornictwie. Słuchawki te są urządzeniem jeszcze bardziej nowoczesnym i lżejszym. Wydłużono czas odtwarzania o ponad 100%, a dodane inteligentne funkcje poprawiają wrażenia w trakcie odsłuchu.

Beoplay H8i
Beoplay H8i

Udoskonalone wzornictwo
B&O PLAY nadało klasycznym Beoplay H8 bardziej opływowego, nowoczesnego wyglądu. Anodyzowane, aluminiowe dyski zaprojektowano tak, aby wizualnie synchronizowały się z nausznikami, a delikatne ramię zaprojektowano na nowo, z czystszą i bardziej minimalistyczną ekspresją.

Ergonomiczne sterowanie przyciskami
Beoplay H8i jest wyposażony w przyciski sterujące na obu słuchawkach. To rozwiązanie dla osób które preferują prostsze, manualne rozwiązania – inne niż w bezdotykowym Beoplay H9i.

Najdłuższy wśród tego typu urządzeń, czas odtwarzania
Wydłużony czas odtwarzania o ponad 100%, nawet do 30 godzin z Bluetooth i ANC.\

Tryb Transparency
Wyłączenie muzyki i aktywnego tłumienia ANC jednym szybkim gestem pozwala cieszyć się dźwiękami otoczenia.

Czujnik zbliżeniowy
Inteligentna funkcja, która automatycznie przerywa odtwarzanie muzyki lub wideo po zdjęciu słuchawek. Sygnał ponownie jest odtwarzany po założeniu słuchawek.

Parowanie dwóch urządzeń
Nowe Beoplay dają możliwość sparowania słuchawek z dwoma urządzeniami naraz – bez konieczności odłączania jednego z nich.

Poprawiona jakość połączeń
Dodany dodatkowy mikrofon poprawia jakość głosu.

Beoplay H8i
Beoplay H8i

Beoplay App

Dla osób chcących idealnie dopasować funkcjonalność słuchawek do oczekiwań, przygotowano aplikację Beoplay App. Dzięki niej można precyzyjniej dostroić Beoplay H8i i H9i i poprawić wrażenia słuchowe. Aplikacje działają w środowisku urządzeń Android, współpracują z telefonami iPhone’a i urządzeniami Apple Watch. B&O PLAY ToneTouch pozwala dostosować barwę oraz kształt sceny dźwiękowej, wybierać między, stworzonymi specjalnie dla Beoplay H8i i Beoplay H9i, różnymi profilami. Pozwala to również dopasować brzmienie do różnych rodzajów aktywności. Można ich zatem używać na siłowni, w klubie fitness, jeżdżąc na rowerze czy słuchając podcastów. Ponadto możemy na bieżąco monitorować stan baterii oraz pobierać aktualizacje oprogramowania. Zawsze można również włączyć Tryb Transparency.

Beoplay H9i
Beoplay H9i

Słuchawki Beoplay H8i i H9i dostępne są w Sieci Salonów Denon:


BEOPLAY H8i

Kup teraz


BEOPLAY H9i

Kup teraz


Tagi:
Komentarze