/PIĘĆ GWIAZDEK OD WHAT HI-FI? DLA AMPLITUNERA DENON AVR-X2300W

PIĘĆ GWIAZDEK OD WHAT HI-FI? DLA AMPLITUNERA DENON AVR-X2300W

Podążając tropami poprzednika nowy model AVR-X2300W to kolejny amplituner japońskiego producenta nagrodzony prestiżową nagrodą od What Hi-Fi?. Brytyjski magazyn docenił inżynierów Denon za jeszcze lepszą jakość dźwięku i niezwykle zrównoważony dźwięk. To tylko początek listy docenionych przez magazyn cech!

Niezależnie od konfiguracji – uwzględniając 5.1, 7.1, stereo i Dolby Atmos 5.1.2 – AVR-X2300W nigdy nie zawodzi! Dzięki naturalnemu i ciepłemu brzmieniu oraz czystości średnich tonów nowy model pozostawia konkurencję daleko w tyle. Jest to jednak nie tylko zasługą perfekcyjnego brzmienia, ale również niezwykle przejrzystego menu oraz automatycznej i całkowicie bezproblemowej konfiguracji Audyssey.

Z kolei szeroka scena muzyczna przepełniona precyzyjnymi detalami sprawi, że każdy obejrzany film to rozrywka najwyższej klasy. Nowy model może poszczycić się również ulepszoną częstotliwością basów, dzięki czemu niskie tony są znacznie bardziej zwarte, a doznania kinowe jeszcze bardziej przepełnione dramaturgią.

Werdykt topowego magazynu jednoznacznie potwierdza najwyższą jakość AVR-X2300W:

„W jakim świetle te wszystkie cechy stawiają AVR-X2300W? Bez dwóch zdań nowy model przewyższa osiągami swojego poprzednika. Niezmieniona cena dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność. Na obecną chwilę jest to najlepszy amplituner jaki można dostać na rynku”.

Tutaj możesz przeczytać cały test:
http://www.whathifi.com/denon/avr-x2300w/review

Zapraszamy też do naszego sklepu internetowego:
http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/DENON/AMPLITUNERY_KINA_DOMOWEGO/AVR-X2300W

 

Komentarze