/Podkręć basy z subwooferem HEOS

Podkręć basy z subwooferem HEOS

Dzięki subwooferowi HEOS możesz dodać potężny bas do: głośników HEOS, par głośników, HEOS Amp, HEOS Link, HEOS Drive lub wykorzystać jako subwoofer bezprzewodowy do HEOS Bar lub HEOS AVR.

Subwoofer HEOS można łatwo skonfigurować za pomocą kilku kroków:

1. Po dodaniu subwoofera HEOS do sieci przez Wi-Fi lub kabel, subwoofer HEOS pojawi się na karcie Pomieszczenia w aplikacji HEOS. Wybierz go, aby przejść dalej.
2. Asystent konfiguracji zostanie otwarty. W tym miejscu wybierzesz pomieszczenie / głośnik HEOS, z którym chcesz, by subwoofer HEOS się połączył. W naszym przykładzie wybieramy Salon, w którym jest stereofoniczna para dwóch HEOS 1. Następnie wybierz Dalej.
3. Po kilku sekundach pojawi się komunikat z prośbą o ustawienie zakresu niskich częstotliwości dla subwoofera. W tej częstotliwości subwoofer będzie funkcjonował. Nasi inżynierowie wybrali najlepsze częstotliwości dla każdej kombinacji. Dlatego wybór Optymalizuj dla Heos … najprawdopodobniej przyniesie najlepsze rezultaty. Wybierz Dalej.
4. Ponownie przejdziesz do karty Pomieszczenia, lecz subwoofer nie jest już tutaj widoczny, ponieważ jest połączony z pomieszczeniem Salon.

1.1
1.2
1.3
1.4

Uwaga:
Jeśli w pomieszczeniu wystąpi rezonans akustyczny subwoofera, którego nie można wyeliminować ustawiając subwoofer w innym położeniu lub umieszczając dołączone części gumowych podkładek na spodzie subwoofera, istnieje możliwość zmiany ustawienia częstotliwości zwrotnicy wybierając w menu: Ustawienia > Urządzenia > HEOS Subwoofer > Filtr niskich częstotliwości.

Po sparowaniu można dostosować poziom głośności subwoofera poprzez Opcje Dźwięku, niezależnie od urządzenia HEOS, z którymi subwoofer jest sparowany. Dostęp do opcji dźwięku można uzyskać dotykając symbolu… na ekranie Teraz odtwarzane.

Jeżeli chcesz użyć subwoofera w innej konfiguracji, możesz go odłączyć od urządzenia HEOS lub sparować z innym w ciągu kilku sekund:

1. Wybierz kartę Pomieszczenia w aplikacji HEOS i kliknij na ołówek w prawym górnym rogu.
2. Wybierz pomieszczenie, w którym jest podłączony subwoofer.
3. Wybierz Odłącz bezprzewodowe subwoofery.
4. Potwierdź komunikat.
5. Subwoofer jest teraz odłączony i można wrócić do karty Pomieszczenia, klikając strzałkę w górnej krawędzi lewego rogu, a następnie klikając znacznik wyboru w prawym górnym rogu.
6. Subwoofer zostanie ponownie wyświetlony na karcie Pomieszczenia i będzie gotowy do nowego procesu parowania.

2.1
2.2
2.3
2.4
2.5
2.6

Zobacz produkty HEOS w sklepie Salony Denon:
http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/HEOS

Tagi:
Komentarze