/Sieć sklepów Salony Denon

Sieć sklepów Salony Denon

O tym, że dźwięk i obraz odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka oraz w postrzeganiu świata nie trzeba nikogo przekonywać. Nie bez powodu przecież wprowadza się dźwięki – w postaci muzyki – i obrazy – w postaci filmów – do domów i mieszkań.

Są one nie tylko elementem tworzonej przez ludzkość kultury, ale również wyrazem jej wrażliwości i kreatywności. Warto zatem zadbać o to, aby jakość ich odbioru była jak najlepsza. Nic nie cieszy bardziej niż doskonały i czysty dźwięk mistrzowskich utworów czy świetny, wyrazisty obraz.

O jakość tego odbioru zadbało wielu producentów doskonałego sprzętu audio/wideo, który można znaleźć w Salonach Firmowych Denon. Jest to polska sieć specjalistycznych sklepów, oferujących wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. Spółka prowadzi 10 salonów stacjonarnych, znajdujących się w prestiżowych galeriach handlowych największych miast Polski – cztery w Warszawie, dwa w Poznaniu oraz po jednym w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach –a także sklep internetowy.

Założona ponad 20 lat temu firma posiada w swojej ofercie produkty najwyższej klasy. Swoim klientom udostępnia zarówno minimalistyczne zestawy w przystępnych cenach, zachowujące maksymalną jakość, jak i wyrafinowane systemy audio/wideo przeznaczone dla domów i rezydencji. Spółka  proponuje renomowane marki, znanych na całym świecie producentów sprzętu audiowizualnego, takich jak: Denon, Marantz, Dali, Sonus Faber, Monster, Sonos oraz wielu innych.

Firma  oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości, ale zapewnia również kompleksową ofertę sprzętową i akcesoryjną, a także usługi instalacyjne, pełen pakiet obsługi posprzedażowej oraz specjalne warunki gwarancyjne – nawet do 5 lat!

Sukces firmy jest owocem wytrwałej, rzetelnej pracy i ogromnej pasji. Potrzeba i chęć osiągania doskonałego brzmienia stoi u podstaw działania całego zespołu. Specjaliści Salonów Firmowych Denon nie tylko doskonale znają specyfikację oferowanych produktów, ale również starają się sprostać i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego też biorą aktywny udział przy tworzeniu kolejnych ofert i selekcji sprzętu.

Piękny dźwięk i doskonałe brzmienia to dodatki, które nadają przestrzeniom niebywały charakter, oraz ostateczny wyraz. Warto zatem zadbać zarówno o wysoką jakość sprzętu audiowizualnego jak i jego design.Więcej:
Denon Salony Firmowe

Szczegóły na stronie: Salony Denon