/Trafiony Prezent ! – Salony Denon

Trafiony Prezent ! – Salony Denon

Szukasz trafionego prezentu na święta? – sprawdź specjalną ofertę świąteczną Salonów Denon

ZESTAW STEREO – MARANTZ MCR 611 + DALI SPEKTOR 2

Marantz MCR 611 to najwyższy z serii Melody Media Amplituner CD z DAB+ i radiem internetowym. Urządzenie oferuje odtwarzanie utworów z serwisów muzycznych, dysków NAS, oraz technologię Apple AirPlay.

W skład zestawu wchodzą także kompaktowe głośniki Dali Spektor 2, które można powiesić na ścianie lub postawić bezpośrednio obok systemu muzycznego.

2899 zł (10 rat po 289,90 zł)

Kup Teraz


ZESTAW KINA DOMOWEGO – DENON AVR-X540BT + DENON SYS-2020

5.2-kanałowy amplituner AVR-X540BT, obsługujący jakość obrazu 4K HD z wbudowanym Bluetooth to coś więcej niż model dla wymagających. W połączeniu z kompaktowym i wydajnym zestawem głośników Denon SYS-2020 stworzy zestaw kina domowego o unikatowym wzornictwie.

1799 zł (10 rat po 179,90 zł)

Kup Teraz


SŁUCHAWKI – DENON AH-D7200
Zaprojektowane dla najbardziej wymagających audiofilów, dla których słuchanie muzyki to coś więcej niż zwykła przyjemność, to przygoda odkrywana z każdym dźwiękiem.

Referencyjny model AH-D7200 stanowiący unikatową kombinację doskonałego wzornictwa i jakości opracowano dzięki wykorzystaniu 50 letniego doświadczenia w produkcji słuchawek.

2499 zł (10 rat po 249,90 zł)

Kup Teraz


ZESTAW STEREO – DENON PMA-720AE + DCD-720AE + CANTON SP 706

Wzmacniacz zintegrowany PMA-720AE został wyposażony w nowe, zaawansowane układy elektroniczne High-Current Single-Push-Pull, zapewniające mu zarówno moc, jak i szczegółowość odtwarzanej muzyki.

Jest idealnie zestrojonym partnerem dla odtwarzacza DCD-720AE. W połączeniu z głośnikami Canton SP 706 stanowi bardzo dobry zestaw stereo.

3999 zł (10 rat po 399,90 zł)

Kup Teraz


SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE – FOCAL LISTEN WIRELESS
Listen Wireless łączą w sobie wszystkie zalety słuchawek klasy premium z udogodnieniami bezprzewodowych słuchawek wyposażonych w technologię Bluetooth. Doskonała redukcja hałasu to zasługa zamkniętej konstrukcji i dużych nauszników gwarantujących doskonałą jakość akustyczną, nawet w hałaśliwych miejscach.

Wrażliwa na ciepło pianka o wysokiej gęstości oferuje niezwykły komfort słuchania. Listen Wireless to także doskonała dynamika, mocny bas i świetny balans tonalny.

799 zł (10 rat po 79,90 zł)

Kup Teraz


ZESTAW KINA DOMOWEGO – DENON AVR-X3400H + DALI ZENSOR 7 / 1 / VOCAL

Denon AVR-X3400H ma możliwość odtwarzania muzyki zarówno ze źródeł sieciowych, jak i internetowych w wysokiej rozdzielczości. Wraz ze zintegrowaną funkcjonalnością HEOS można dzielić się muzyką we wszystkich pomieszczeniach domu, dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych w ofercie głośników bezprzewodowych HEOS.

W zestawie z głośnikami z serii Dali Zensor. Dwie kolumny podłogowe, dwa głośniki podstawkowe oraz głośnik centralny.

8499 zł (10 rat po 849,90 zł)

Kup Teraz


STREFOWY ODTWARZACZ – SONOS PLAY:1

Sonos Play jest bezprzewodowym systemem głośników HiFi i komponentów audio. Łączy wszystkie Twoje cyfrowe zasoby muzyczne w jednej aplikacji sterującej i daje Ci kontrolę nad nią z każdego urządzenia mobilnego, a to wszystko dzięki dedykowanej sieci bezprzewodowej.

Play:1 to system głośników z 2 przetwornikami: jednym wysokotonowy, jednym średnioniskotonowym.

799 zł (10 rat po 79,90 zł)

Kup Teraz


STREFOWY ODTWARZACZ – DENON HEOS 1

HEOS 1 to idealny głośnik do mniejszego pokoju lub innego pomieszczenia czy przestrzeni w domu. Zaprojektowano go z myślą o idealnej, audiofilskiej synchronizacji powodującej, że gdy połączysz w parę dwa głośniki HEOS 1 do odtwarzania dźwięku stereo, nie usłyszysz żadnych nieporządanych dźwięków.

Przy użyciu darmowej aplikacji HEOS ustawienie systemu trwa tylko kilka minut dzielących Ciebie od odbioru doskonałego dźwięku zarówno w pomieszczeniach jak i poza nimi.

799 zł (10 rat po 79,90 zł)

Kup Teraz


SŁUCHAWKI – BEOPLAY H7

Zaprojektowane przez Jakoba Wagnera bezprzewodowe słuchawki BEOPLAY H7 dostarczają Ci jakości Dźwięku jaką znasz z produktów Bang & Olufsen w lekkiej I mobilnej postaci. Dzięki wyjątkowo długiej pracy na baterii słuchawki nie zawiodą Cię choćbyś miał słuchać ich od rana do późnej nocy bez żadnych przerw.

Zaawansowana bateria w H7 zapewnia do 20 godzin odtwarzania muzyki w trybie bezprzewodowym po czym może być wymieniona na zapasową lub ładowana dzięki dołączonemu przewodowi USB, możesz również podłączyć przewód i dalej korzystać ze słuchawek w trybie pasywnym.

1499 zł (10 rat po 149,90 zł)

Kup Teraz


PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH – DENON ENVAYA MINI

Gama produktów Envaya charakteryzuje się dużą żywotnością baterii i funkcjonalnością umożliwiającą korzystanie z Siri, dając natychmiastowy dostęp do „asystenta osobistego iPhone’a” po naciśnięciu jednego przycisku. Ponadto wbudowany mikrofon wysokiej jakości umożliwia wykonywanie połączeń przy pomocy urządzeń Apple i Android bez konieczności użycia rąk.

645 zł (10 rat po 64,50 zł)

Kup TerazPełna Oferta »

Komentarze